Встановлення

Матеріал з TF2 Classic Wiki
Версія від 19:10, 19 серпня 2023, створена Coffee Bean (обговорення | внесок) (Created page with "{{DISPLAYTITLE:Встановлення}} Отже, ви вирішили довести свою спроможність у світі Team Fortress 2 Classic. Чудово! Перед завантаженням важливо звернути увагу на кілька речей: * ''Team Fortress 2 Classic'' є творінням фанатів і не має відношення до Valve Corporation. ''TF2 Classic'' запускається окремо ві...")
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Отже, ви вирішили довести свою спроможність у світі Team Fortress 2 Classic. Чудово!

Перед завантаженням важливо звернути увагу на кілька речей:

  • Team Fortress 2 Classic є творінням фанатів і не має відношення до Valve Corporation. TF2 Classic запускається окремо від вашої інсталяції Team Fortress 2 і не може безпосередньо впливати на неї.
  • Завантажуючи Team Fortress 2 Classic, ви погоджуєтеся з тим, що програмне забезпечення надається "як є", без жодних гарантій. Eminoma (команда розробників TF2 Classic), Valve Corporation, Steam та інші причетні сторони не несуть відповідальності за будь-які збитки (прямі чи непрямі), спричинені встановленням або використанням цього програмного забезпечення.

Крок 1: Завантаження SDK 2013 Multiplayer

Щоб запустити TF2 Classic, у вас має бути встановлений Source SDK Base 2013 Multiplayer. Ви можете пропустити цей крок, якщо його вже встановлено.

Якщо посилання не працює, ви можете зайти у свою бібліотеку Steam і ввести "Source SDK Base 2013 Multiplayer" у рядку пошуку та встановити його, коли він з'явиться.

Важливо, що SDK має бути встановлений на той самий диск, на якому інстальовано ваш клієнт Steam (зазвичай C:\).Ваша гра не запуститься, якщо вона знаходиться у зовнішній бібліотеці Steam.

Примітка: Source SDK Base 2013 має дві версії - одну для однокористувацької гри та іншу для багатокористувацької. Переконайтеся, що у вас встановлено багатокористувацьку версію, інакше гра не працюватиме.

Крок 2: Встановлення завантажувача

Щоб мати змогу завантажити та розархівувати гру, ви можете скористатися нашою спеціальною утилітою, TF2CDownloader. Ця програма є безкоштовною та з відкритим вихідним кодом.

Крім того, ви також можете завантажити zip-архів гри для ручного встановлення.

Крок 3: Встановлення TF2 Classic

У Windows просто запустіть TF2CDownloaderWindows.exe. Можливо, для цього доведеться обійти попередження про те, що це ненадійна програма. Вона відкриє командний рядок, де ви зможете підтвердити розташування теки sourcemods та обрати спосіб інсталяції гри.

У Linux ви повинні запустити завантажувач з терміналу. Клацніть правою кнопкою миші у папці, що містить завантажений файл, виберіть "Відкрити у терміналі", виконайте chmod +x ./TF2CDownloaderLinux && ./TF2CDownloaderLinux та дочекайтесь завершення виконання команд.

Після завершення у вашій папці sourcemods має з'явитися папка "tf2classic".

Крок 4: Запуск гри

Наостанок повністю перезапустіть Steam. У клієнті Steam натисніть кнопку "Steam" у верхньому лівому кутку, а потім "Вихід" у випадаючому меню. Запустіть Steam знову, і TF2 Classic має з'явитися у вашій бібліотеці Steam.

У Linux клацніть правою кнопкою миші на TF2 Classic, виберіть Властивості і введіть -steam -steam у полі параметрів запуску, а потім закрийте вікно.

Вітаємо! Тепер Team Fortress 2 Classic має бути готовий до гри!

Додаткова допомога та підтримка

Маєте проблеми із завантаженням? Перегляньте нашу сторінку усунення несправностей або приєднайтеся до нашої спільноти Discord і попросіть про допомогу в каналі #technical-issues.