Updating/fa

از TF2 Classic Wiki
پرش به ناوبری پرش به جستجو

TF2 Classic می‌تواند از طریق یک ابزار واحد به نام TF2CDownloader نصب، به‌روزرسانی و تعمیر شود. این ابزار می‌تواند در کلاینت و سرور، لینوکس یا ویندوز استفاده شود. اگر می‌خواهید به نسخه 2.1.0 از یک نسخه قبلی از بازی به‌روز شوید، در مکان مناسب هستید. برای نیازهای خود بخش مربوطه را پیدا کنید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

کلاینت‌ها

به‌روزرسانی خودکار

اگر اخیراً بازی را نصب کرده‌اید، احتمالاً TF2CDownloader را در اختیار دارید. اگر برنامه خیلی قدیمی باشد، ممکن است نیاز به دانلود مجدد TF2CDownloader داشته باشید:

پس از اجرای TF2CDownloader، شما باید مسیر پوشه sourcemods خود را وارد کنید. مگر اینکه نصب بازی در یک دایرکتوری متفاوت از مسیر پیش‌فرض باشد، باید مسیر پیش‌فرض را قبول کنید.

پس از انتخاب مسیر، خودتان را در یک منو با سه گزینه خواهید یافت. "۱" بازی را نصب (مجدداً) خواهد کرد، "۲" بازی شما را به‌روز می‌کند اگر قبلاً نصب شده باشد، و "۳" فایل‌های بازی شما را تأیید می‌کند. اگر در اینجا هستید، احتمالاً می‌خواهید ۲ را فشار دهید. این کار باید به صورت خودکار انجام شود، ابتدا نسخه فعلی بازی را تأیید کرده و سپس آن را به آخرین نسخه به‌روزرسانی می‌کند.

به‌روزرسانی دستی

به دلیل بازسازی داخلی بین 2.0 و 2.1، ما نمی‌توانیم یک پچ خودکار خوداستخراج‌شونده آسان را ارائه دهیم، زیرا این امر به معنای معنادار بودن نسبت به نصب مجدد بازی نخواهد بود. اگر نمی‌توانید از TF2CDownloader برای به‌روزرسانی استفاده کنید، به جای آن توصیه می‌کنیم که پوشه /cfg/ خود را پشتیبان‌گیری کرده و بازی را از فای

ل زیپ دستی دانلود شده در https://tf2classic.com/download مجدداً نصب کنید.

سرورها

دستورالعمل‌های مشابه بخش کلاینت در اصل برای بخش سرورها نیز اعمال می‌شود، و هر دو روش باید کار کنند (توجه کنید که احتمالاً TF2CDownloader نیاز به اشاره دستی به پوشه حاوی نصب بازی را خواهد داشت). با این حال، اطمینان حاصل کنید که سرور شما به الزامات ما می‌رسد.

سرورهایی که از Sourcemod استفاده می‌کنند باید نصب‌شان را ارتقاء دهند. آخرین نسخه عمومی Sourcemod 1.11 را از اینجا نصب کنید، سپس شاخه 2.1.0 از مخزن https://github.com/tf2classic/SM-TF2Classic-Tools را کلون کرده و با نصب پایه SM خود ترکیب کنید.

گرچه این کار باید به طور خودکار انجام شود، به ویژه اگر نصب‌شما را با استفاده از TF2CDownloader به‌روزرسانی کنید، اما باید اطمینان حاصل کنید که فایل "server_srv.so" در پوشه tf2classic/bin شما یک پیوند نمادین (symlink) به server.so در همان پوشه است. نمی‌تواند یک کپی از فایل باشد.

در داخل پوشه bin سرور Dedicated Server Base 2013 Source SDK، شما باید فایل libstdc++.so.6 را حذف کنید. این کار باعث می‌شود از نسخه جدیدتر از سیستم شما استفاده کند، که برای اجرای TF2 Classic ضروری است.