Scout/fa

از TF2 Classic Wiki
پرش به ناوبری پرش به جستجو
Scout/fa
Basic Information
Icon Leaderboard class scout.png
Type حمله ای
Health ۱۲۵ (۱۸۵ with overheal)
Speed ۱۳۳%

اسکاوت یک کلاس حمله‌ای است که هدف او ایجاد آسیب زیاد در فاصله نزدیک با حداقل زمان نیازی است، با سرعت بالاترین در بازی و توانایی منحصر به فرد برای دوباره‌پریدن. او ۱۲۵ سلامتی دارد، ۱۳۳٪ سرعت، و نرخ اشغال دو برابر، به این معنی که او قادر است ایستگاه‌های کنترل را و کارت‌های payload را با دو برابر سرعت تمامی کلاس‌های دیگر اشغال کند. با وجود داشتن کمترین سلامتی در بازی، حرکت‌پذیری ذاتی او به او اجازه می‌دهد که بهتر از دشمن در میان فضا حرکت کند. سرعت او به او این امکان را می‌دهد که درگیری‌های خود را انتخاب کرده و برگزیده کند، به دنبال بازهای خالی در دفاع دشمن برای کشتن کلاس‌های مهم (بخصوص پزشک و شهروند), باشد یا فرصت مناسبی را برای دزدیدن هدف پیدا کند. این او را به کلاسی ایده‌آل برای اخذ خطرات و فداکاری برای خوبی تیم تبدیل می‌کند، امیدوار به یافتن پاداش‌هایی که به تیمش اجازه می‌دهد پیروز شوند، حتی زمانی که همیشه پاداش نمی‌دهد. بزرگترین نقاط ضعف اسکاوت، حساسیت او نسبت به آسیب‌های ضربه‌ای، کمبود کنترل جمعیتی، نزدیک به بی‌استفاده‌بودن در مقابل ساختمان‌های دشمن، و پیش‌بینی‌پذیری او هنگامی که دوباره‌پریدن او به پایان رسیده است، است. او همچنین هیچ ترفند استثنایی ندارد که بتواند میدان را تغییر دهد، مانند پایرو's عمل باد یا تله‌های چسباندنی. او به طور کلی یک کلاس "صادق" است که با کشتن دشمن یا فرار پیروز می‌شود، و موفقیت با اسکاوت بر روی داشتن هدف‌گذاری استثنایی در حالی که حرکت‌پذیری اش را مدیریت می‌کند. بر عجیب است برای یک کلاس با سقف مهارت بالا، اصول او بر اساس اصول اصلی شوتر حرکتی است: دویدن و شوت کردن. عدم مدیریت این حرکت‌پذیری به این معناست که او فوراً توسط دشمنی که راه رفتن را گم کرده است می‌میرد، به خصوص هنگامی که در حال دویدن در کریدورهای تنگ و اتاق‌های تنگ هستد. ویژگی اصلی او در مبارزه یک به یک همچنین به این معنا است که کمتر تا هیچ تأثیری در برابر گروه‌های بزرگ دشمنان ندارد، و نمی‌تواند به عنوان یک تهدید همه‌جا در همان راهی که هیوی یا مهندس است عمل کند. و دقت پایین اسلحه‌اش در فاصله به او این معنا را می‌دهد که در برابر توپ‌های نگهبان دشمن، که عادت دارند او را فوراً بکشند، بهترین عمل نیست. پیستول او به او گزینه‌ای می‌دهد تا توپ‌های نگهبان را بزند، اما اسکاوت همچنان باید یک منطقه دید خارج از دامنه توپ نگهبان را بیابد تا آن را بشکند. به هر حال، وقتی که نقاط قوت او سوءاستفاده می‌شوند و نقاط ضعفش مدیریت می‌شوند، اسکاوت یکی از قدرتمندترین کلاس‌های بازی است، قادر به عمل به عنوان یک پاداش کشنده برای دشمنانی است که در موقعیت نامناسب قرار دارند و قادر به کشتن دشمنان آسیب‌دیده که در تلاش برای فرار هستند. در حالت حمله، او برای فشار آوردن به دشمن برای دفاع از اهداف خود ضروری است، و اگرچه او در دفاع کمتر مفید است، هنوز قادر به مجازات بازیکنانی است که خیلی دور به محلهای متحد هجوم می‌برند. او کلاسی عالی برای کسانی است که می‌خواهند به طور مستقل بازی کنند در حالی که هنوز به تیم کمک می‌کنند زمانی که فرصت ظاهر می‌شود، و به عنوان یک کلاس با مهارت بالا برای کسانی که می‌خواهند شانس را در طرف خود تراز کنند هنگامی که هنوز در مبارزه عادلانه پیروزی می‌یابند.

بیوگرافی

محل آغاز: بوستون، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا

شغل: بهبود سریع

شعار: "خیلی. زیاد. قهوه."

توانایی ویژه: دوباره‌پریدن

جوانترین از هشت پسر از جنوب بوستون، اسکاوت زود یاد گرفت چگونه با مشکلات با مشت حل کند. با هفت برادر بزرگتر در کنارش، جنگ‌ها به طور معمول قبل از اینکه او بتواند به فاصله‌ای برسد به پایان می‌رسید، بنابراین اسکاوت خودش را آموخت تا دویده‌پیکر شود. او همه‌جا، همه زمان، تا زمانی که بتواند با کمترین برادران گرگ خود به جنگ برسد.

اسلحه‌ها

ابزار اولیه

Weapon Kill icon
Backpack Scattergun.png
Scattergun
Killicon scattergun.png
Backpack Nail Gun.png
Nail Gun
Killicon nailgun.png

ثانویه

Weapon Kill icon
Backpack Pistol.png
Pistol
Killicon pistol.png
Backpack Brick.png
Brick
Killicon brick.png

صلاح سرد

Weapon Kill icon
Backpack Bat.png
Bat
Killicon bat.png

نکات

مقاله اصلی: Basic Scout Strategy

به عنوان یک اسکاوت...

 • ...می‌توانید در هوا دوباره بپرید تا به سرعت جهت تغییر داده و از آتش دشمن جلوگیری کنید.
 • ...شما ایستگاه‌های کنترل را دو برابر سریعتر از کلاس‌های دیگر اشغال می‌کنید.
 • ...شما بیشترین اثر را زمانی می‌توانید داشته باشید که حرکت کنید و از سرعت خود بهره ببرید.
 • ...شما حریف عالی هستید. توجه کلاس‌های خطرناک مانند هیوی و تله‌تیرها را به خود جلب کنید تا به تیمتان اجازه بدهید به جلو حرکت کند.
 • ...اسلحه‌تان scattergun در فاصله نقطه‌ای کشنده است.
 • ...پیستول شما عالی برای کشتن دشمنان در فاصله است.
 • ...bat شما کمترین آسیب را نسبت به سلاح‌های برشی معمول دارد، اما با سرعت بیشتری می‌چرخد.
 • ...اسلحه اسلحه پیچ شما عالی برای رد کردن دشمنانی است که دنبال شما هستند.

نام‌ها در زبان‌های دیگر

Language Name Meaning
بلغاری رازناک اسکاوت
اسپانیایی اسکاوت -
انگلیسی اسکاوت -
فرانسوی اسکاوت -
آلمانی اسکاوت -
مجاری اسکاوت اسکاوت
ایتالیایی اسکاوت اسکاوت
لهستانی اسکاوت اسکاوت
پرتغالی برزیل اسکاوت -
رومانیایی اسکاوت -
روسی جاسوس اسکاوت
ترکی استانبولی اسکاوت -
اوکراینی جاسوس اسکاوت

تاریخچه به‌روزرسانی

2.0.0
 • "Clip Out" sounds برای بارگذاری‌های Engineer و اسکاوت اضافه شد.
 • انیمیشن‌های شکست اسکاوت را تعمیر کرد که هنگامی که با سرعت کمتری از حداکثر سرعت حرکت می‌کند سریعتر پخش می‌شود.
 • انیمیشن خمیدگی اسکاوت را برای قفل کردن اسلحه به دست راستش تعمیر کرد.

خیالات

 • شلوارهای اسکاوت BLU در Team Fortress 2 Classic اکنون رنگ آبی نیروی دریایی هستند، همانطور که در ساخت‌های قبل از انتشار Team Fortress 2 دیده شده‌است؛ در Team Fortress 2 انتشار، رنگ به سادگی همان رنگ شلوارهای اسکاوت RED می‌ماند.